Bant Grubu

VHB BANT SEÇİMİ NASIL OLUR

 

İnşaat malzemelerinin temini ve satışı alanında ülkemizin hemen hemen her ilinde kaliteli ürünlerini ulaştırmakta olan firmamızın satışa sunmuş olduğu bant grubu ürünlerini sizlere sunduk. İçerisinde oldukça farklı özelliklere sahip yapıştırıcı özellikleri bulunan batların çeşitlerini ürün isimlerine tıklayarak tek tek inceleyebilirsiniz. Polietilen bant sahip olmuş olduğu özellikleri açısından da zamana karşı dirençli ve aşınmalardan etkilenmeyen kimyasal ve yağlayıcı maddelere karşı da dayanıklı bir üründür. Isı değişkenlerinden etkilenmeyen ve kendini muafaza edebilen nem ve suyu da geçirmeyen özelliklere sahip olan bantlar bakteri ve mantar oluşumuna karşı da ürünlerinizi korumaktadır. Maddelerin vereceği zararı da ortadan kaldırmaktadır.

Hafif ve esnek yapıları ile fiziksel ve mekanik özellikleri ile kolay kolay dış etkenlerin durumlarından etkilenmeyen ve darbelerden sonra dahi çökme gerçekleşmeden kendini koruyan bantlardır. Rulolar ve levhalar halinde üretilebilen ısı ile şekillendirmeye kullanıma hale hazır getirilen bir çok farklı bant mevcuttur.

Sitemizde yer alan tüm bant gruplarını aynı anda online olarak inceleyebilir ve özelliklerini yerinde test etmek için iletişim sayfamızda yer alan adresimizde bizi ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız tüm özelliklerin barındırdığı fonksiyonel bant gruplarımız ile hizmetinizdeyiz. Farklı çeşitli olan bantlarımız yukarıda da göreceğiniz üzere beğenilerinize ve hizmetlerinize sunulmuştur. Bant özellikleri ve fiyatlarını da araştırmalarınızda firmamızın bu konuda en iyileri arasında yer aldığını sizlerde göreceksiniz. Firmamız bant gruplarında imalatçı firma olarak da bazı ürünleri sizlere sunmaktadır.

 

Bantlar nerelerde kullanılır:

 

Kanyon Yapı olarak sizlere inşaatlarınız için profesyonel ve özel fonksiyonlu bantlar sunuyoruz!

Bir yapı çalışmasında ve pek çok inşaat, tadilat işinde; bantların ayrıntı gibi görünen ama çok büyük önem arz eden fonksiyonları var.

Gerçek ve ideal bir bant, öncelikle uzun dönemli görevini yerine getirme gücüne sahiptir. Dayanıklıdır. Nem ve ısı gibi değişkenlerden mümkün olduğunca az etkilenir. Kanyon yapı olarak bant ürün grubumuzun farklı yapı malzeme fonksiyonlarına uygun, yüksek kaliteye sahip ürünlerden oluşmasına da özellikle dikkat ettik.

Müşterilerimize ihtiyaç duydukları doğru ürünü, hem de yüksek kalitede üretilen çeşitleriyle buluşturmak misyonumuzun ve uzun dönemli güvene dayalı çalışma anlayışımızın önemli bir parçasını oluşturuyor. Amaçlarınıza ve işlerinize uygun olabilecek bant çeşitlerimizi incelemenizi öneriyoruz.

Bazı bant çeşitlerimizden kısaca bahsedersek;

Epdm Bant epdm eseslı malzemeden üretilen yüksek dayanım lı ve hazimli bantlardır.

Polietilen bant zaman içinde mikrobik birikime neden olmayan, pek çok uygulamada conta fonksiyonunda ideal bir performans gösteren Köpük bant diye de bilinen bir bant çeşididir.

Butil bant yüksek sızdırmazlık özelliği gösteren, pek çok malzemeyle uyumlu ve güçlü yapışma gücüne sahip bantlardır. Hava şartlarına dayanımı yüksek, akrilik macunlara göre bile maliyet avantajı sunabilen, sık tercih edilen ürünlerdir.

VHB Bant çeşitlerimizde 3M marka ürünler bulunmaktadır. Yapışma, esneme ve dayanım gücüyle muadillerinin çok üzerinde, en üst uluslararası kalite standartlarına uygun ürünlerdir.

 

Tümü yüksek kalite değerlerine sahip ürünler arasından özenle seçilen bantlarımız hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
Whatsapp