Bostik

 Bostik

 

Dünyanın tanınmış ve güvenilir izolasyon markalarında olan Bostik ürünlerini Kanyon Yapı güvencesiyle ve uzmanlığıyla kullanımınıza sunuyoruz.

 

Su geçirmezliği yanında esnekliği ve dayanıklı olmasıyla da dikkat çeken Bostik ürünleri derz dolgusu ve bazı uygulamalarda conta-sızdırmak veya yapıştırma malzemesi olarak güvenle tercih edilmektedir. Çatılarda, kapı ve pencerelerde hava sızdırmalık amaçlı kullanımı yaygındır. Kullanım amacına göre uzmanlaşmış Bostik ürünleri mevcuttur. Tüm dünyada müşteri memnuniyetine dayalı yaygın bir kullanıma ulaşmıştır.

Bostik cephe slikonu cephelerde yüksek nem-sıvı geçirmezlik özelliğiyle, üstün yapışma ve tutunma gücü nedeniyle sıklıkla tercih edilen bir üründür. Yapının, projenin ve kullanılan diğer malzemelerin özelliklerine göre, birçok durumda proje teklif ve şartnamelerinde yer almaktadır.

Bostik 2730 ürünümüze bir pencere açarak, Bostik ürünlerin özel amaca göre oluşturulmuş güçlü muhteviyatına örnek verebiliriz. Bostik 2730 solvent ve izosiyanat içermeyen tam boyanabilen bir derz dolgu mastiğidir.  Ahşap ve metal derzlerinde, yapıların bağlantı yeri derzlerinde kullanılır. Ayrıca pencereden kapıya tüm yapı bölümlerinde de kullanım alanı bulur. Bunun yanında gıda taşıma araçlarında ve gıda üretim tesislerinde, prefabrik yapılarda da kullanılır.

Bostik silikon diye de bilinen Bostik ürün grubu içinde farklı formülasyonda seçenekler bulunuyor. Kanyon Yapı olarak uzmanlık ve deneyimimizi projenize ve işleminize uygun ürünü belirleme noktasında hizmetinize sunuyoruz. En doğru ürünü ve miktarını belirlemenize yardımcı oluyoruz.  Siparişiniz veya görüş ve sorularınız için bizle iletişim kurmakta tereddüt etmeyiniz. 

Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
Whatsapp