Dowsil

 

DOWSİL KULLANIM KILAVUZU

 

Dowsil

Kanyon Yapı olarak yüksek kaliteli ve güvenilir silikon markası Dowsil’i inşaat çalışmalarınızın hizmetine sunuyoruz. Dowsil, dünyaca ünlü Dow Kimyasalın sayısız kalite ve güvenlik testinden geçmiş, yüksek performanslı bir dünya markasıdır.

Dowsil ürünleri inşaat sektöründe ilgili ürün grubu için belirlenmiş standart olan ISO 11600 F 25 LM ye de uygundur.

Dowsil ürünleri zamandan ve iş gücünden kazandırır. Benzerlerine göre daha az miktarla daha üstün etki gösterir. Bu nedenle sadece kalite değil, maliyet avantajı da vardır.

Dowsil 796

Pek çok yüzey türüne polimersiz iyi yapışma sağlayan bir nötr silikon macunudur. Yüksek esneklikte silikon polimerden üretilmiştir ! Ozona, yüksek sıcaklığa ve UV ışınlarına dayanıklıdır.

Dowsil 791

Özellikle giydirme dış cephe derzlerinin maruz kaldığı sert hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde özel olarak formüle edilmiş bir dolgudur. Ultra yüksek %50 esneme kapasitesine sahip  yüksek kaliteli slikon mastik !

Dowsil 895

Cam ve alüminyumun strüktürel olarak birbirine yapıştırılması için özel olarak tasarlanmıştır. Strüktürel (yapısal) cephe silikonu. Tek bileşenli, nötr sertleşen bir silikon formuna sahiptir.

Dowsil ürünlerini kanyon Yapı farkıyla tedarik edebilirsiniz. İnşaat malzemesi alanındaki deneyimlerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti en süratli şekilde sunmayı amaç edinmiş bulunuyoruz.

Hızlı teslimatımız, teknik deneyim ve uzmanlığımız, geniş stok kapasitemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımızla Dowsil ihtiyaçlarınız için de en iyi adres olma iddiasındayız.

Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
Whatsapp