Dübeller

 Taşyünü Dübeli İmalatı ve İzopim İmalatı

İnşaat teknik ve malzemelerinin çeşitlenmesi sonucu dübel ve izopim gibi destekleyici bağlantı aparatları da çeşitlenmeye başladı. Amaca göre farklı dübeller ve izopimler piyasaya sürüldü. Örneğin mantolama dübeli ve izopim ,taşyünü dübeli gibi farklı amaçlar için farklı dübeller üretip kullanıma sunulmaya başlandı.

CE BELGELİ TAŞYÜNÜ DÜBELİ

Ytong dübeli örneğinden yola çıkarak dübel ve izopim ürünlerinde özel fonksiyonlu modellerin önemine değinelim. Şöyle ki, hafif ve özel bir formdaki gaz beton (Ytong) tuğlalarının zarar görmeden ve sağlam şekilde dübellenmesi için, dübel adlı bu küçük ebatlı ürünün tamamen bu iş için uygun yapıda tasarlanıp üretilmiş olması gerekir. Bu örneği diğer dübel ve izopim modelleri için de genellememiz mümkündür.

Kanyon Yapı olarak yapı malzemeleri konusundaki deneyim ve bilgi birikimimiz doğrultusunda, projelerinizde ve uygulamalarınızda kullanacağınız dübel-izopim çeşitlerini özenle seçiyoruz. Örneğin hangi euro dübel ürününü tercih edeceğiniz işlemin sağlamlığını ciddi olarak etkileyecek bir unsur olabilir.

Bir çok online veya mağaza tarzı yapı markette dübel tarzı destek ürünlerinin yeterli düzeyde bulunmadığı, kolay tedarik edilemediği durumlar sıklıkla yaşanmaktadır. Kanyon Yapı ile çalışmak size dübel dahil geniş yelpazedeki bir inşaat malzeme grubunun farklı modellerine hızla ulaşma imkanı verir.Star taşyünü dübeli

Ayrıca, dilerseniz hangi işlem için hangi ürüne ne miktarda ihtiyaç duyduğunuzu da hesaplıyoruz. Satış işlemini bir sevkiyattan öte algılıyor, sorularınıza ve danışacağınız noktalara uzmanlık ve birikimimiz dahilinde cevap vermeyi de işimizin bir parçası görüyoruz.

Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
Whatsapp