Epdm Membran

Su yalıtımı için kullanılan dünyanın en etkili çözümleri arasında anılan ve bilinen bir ürün olan EPDM MEMBRAN´ın tüm ihtiyaçlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Rafine bir ürün olarak üretilmiş olan sentetik kauçuk olarak piyasadaki yerini korumakta olan EPDM MEMBRAN teras yapılı çatılarda, kubbelerde, göletlerin tabanlarında, giydirme cephelerde, bahçe göletlerinde, peyzaj çeşitlerinde ve arıtma tesislerinde kullanılmakta olan bir üründür. 25 yıl boyunca gönül rahatlığı ile yalıtım işlemini bu ürün sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün membran yapısı dolayısı ile yenilenmeye gerek duymaktadır. Epdm membran, içeriğindeki elastomer katkı ve polimerler sayesinde, atmosferik ozon gazına ve güneşin Ultraviyole ışınları ile oluşan yaşlanmaya karşı üstün direnç gösterir.

 

 

 EPDM MEMBRAN BİRLEŞTİRME VE EPDM MEMBRAN UYGULAMA FİYATLARI

 

Epdm Membran CE Standartları

Ürün ülkemizin piyasasında donatılı veya donatısız olarak başta siyah olmak üzere bir çok renkte bulunmaktadır. 0.5mm ile 2.5mm kalınlık ağırlığında 1500mm ve 1900mm eninde 25 e 50 metrelik bobinleri iel satışa sunulmakta olan bir üründür. Ürün yapısı sebebi ile bir çok durumda kendisini rahatlıkla koruyabilmektedir. Epdm Memran ürünü -40 derece ile +120 dereceye kadar oluşan ani sıcaklıkların değişimlerinde dahi hiçbir özelliğini kaybetmeyen bir üründür. Ürün bitki köklerine, toprak veya suda bulunan tuz ve bir çok kimyasala karşı dayanıklı olarak firmamız tarafından satılmaktadır.

 EPDM Membran ile yapılan yaşlandırma testlerinde minimum 30 yıl uygulama yerinde bozulmadan durabileceği kanıtlanmıştır. EPDM örtü bu özelliği ile kullanıcısına hiç bakım gerektirmeyerek ekonomik ve kalitesi yüksek yalıtım çözümü sunmaktadır.

Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
Whatsapp