Tyvek

 Dünyaca ünlü DuPont firmasın Tyvek ürünlerini Kanyon Yapı uzmanlığıyla kullanımınıza sunuyoruz.

Tvyek malzemesi pek çok ürün formunda üretilmektedir. Ürüne göre ek içeriklerle Tyvek tam olarak amaca odaklı fonksiyonel bir nitelik kazanmaktadır. Yüksek ısı ve nem dayanımına sahip, güçlü ve çok zor yıpranan Tyvek ideal bir izolasyon malzemesidir.

Satışını gerçekleştirdiğimiz izolasyon amaçlı özel fonksiyonlara sahip Tyvek ürünleri için bizden bilgi alınız. Yapınızda ve çalışmalarınızda birçok aşamada kullanmak isteyeceğiniz Tyvek ürün modelini bize danışarak belirleyebilirsiniz. Tyvek ürünlerinden büyük verim alacak ve memnun kalarak devamlı yapı malzemesi listenize ekleyeceksiniz.

Teknik bilgi desteğimizle, doğru Tyvek’i gerekli miktarda belirlemenize yardımcı oluyor, hızlı tedarik çalışmamızda siparişinizi en kısa sürede size ulaştırıyoruz.

Özel fonksiyonlu Tyvek ürünlerimizi lütfen sitemizden inceleyiniz.

 

Birkaç Tyvek çeşitleri değinmek gerekirse: 

Tyvek fire curb : Tutuştuğunda kendi kendini söndürebilen, benzersiz bir su yalıtım örgüsüdür. Yangın bariyeri olarak görev yapabilen, izolasyon konusunda devrim niteliği taşıyan patentli bir teknolojiye sahiptir.

Tyvek solid  : Su buharına karşı yüksek ölçüde geçirgen, yaşlandırma testlerinde çok uzun yıllar süren bir sızdırmazlık sağladığı ispatlanmış yüksek fonksiyonel kalınlığa sahip bir Tyvek’tir.

Kanyon Yapı güvencesiyle DuPont Tyvek ürünlerini hızla temin edecek, aklınızdaki sorulara profesyonel cevaplar alacaksınız. Projenize, işleminize uygun kullanım oranı ve ürün tespiti noktasında da size net bilgileri iletmekten ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

TYVEK UYGULAMA VİDEOSU

Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.