YAPFLEX TAPE

Bu Kategoriye Ait Ürün Bulunamadı !

 

YAPFLEX TAPE YALITIM BANDI
 

Doğrama altlarında kör kasa izolasyon işlemleri için özel olarak üretilmiş olan bu ürün, iki tarafta da özel polyester keçeye sahiptir. Aynı zamanda kompozit bir su yalıtım bandı olan ürün, polietilen taşıyıcı tabakalardan oluşur. Firmamız, Kanyon Yapı, KEÇELİ YALITIM BANDI ürünlerini Türkiye´nin her yerine kısa sürede ulaştırabilir ve toptan alımlarda avantajlı fiyatlar sunabilir.Yapfelx markalı,ISOFOİL OUTSİDE ,ve ILLBRUCK ME 508 Kendinden Yapışkanlı Membran

 

Bu ürün, lifli yapısı ve alt yapıştığı yüzayindeki solvent akrilik bandı sayesinde uygulandığı alanlarda güçlü bir tutunma sağlar. Yapflex Tape, uygulama sonrasında farklı malzemelerin kullanılmasına olanak tanır. Doğrama altlarındaki kör kasa yalıtım bandı olarak bilinen bu ürün, ısı, su ve hava transferine izin vermez. Kendinden yapışkanlı olmasıyla öne çıkan ürün, özel karışımla elde edilen yapışkanıyla kaliteli bir yapışma sağlar. Yapflex Tape ürününü Kanyon Yapı arayarak istediğiniz ebatlarda sipariş verebilirsiniz.

Körkasa Yalıtım Bandı

 

Körkasa Yalıtım Bandı kategorisinde yer alan YAPFLEX TAPE, izolasyon açısından etkili bir üründür. Özel polyester keçe korumasına sahip olan ve polietilen taşıyıcı tabakalardan oluşan bu ürün, lifli yapısıyla çeşitli yüzeylerde güçlü bir tutunma sağlar. Yapflex Tape, farklı kaplama malzemeleri üzerine rahatça uygulanabilir. Pencerelerin alt kısımlarındaki kör kasalarda ısı, su ve hava transferini engeller. Toptan alımlarda istenilen ebatlarda üretim yapma imkanına sahibiz.

 

KÖRKASA YALITIM BANDI ÖZELLİKLERİ

 

Ürünün su geçirmezlik özelliği, dayanıklılığı ve yüksek tutunma gücü gibi önemli özellikleri bulunmaktadır.Yapışkanlı yüzeyinde 5cm aralıklı bant bulunur

 

KÖRKASA YALITIM BANDI KULLANIM ALANLARI

 

Yapflex Tape ekonomik fiyatı, uzun ömrü, kolay uygulanabilirliği ile dikkat çeker. Alüminyum ve PVC doğrama altındaki kör kasaların izolasyonlarında sıkça kullanıldığı gibi cephe sistemlerinde, seramik, alüminyum giydirme, silikon cephe sistemlerinde, ahşap kaplamalarda ve doğal taş kaplamalarda da tercih edilir. Yapflex Tape ürünü, farklı yapı malzemelerine uyum sağlayarak geniş bir uygulama yelpazesi sunar.

 

YAP FLEX Doğrama Altı Tekstil İzolasyon Bantları

 

YAPFLEX Ürün Tanımı

 

Doğrama Altı Tekstil İzolasyon Bantları, genellikle pencere ve kapı doğramalarının alt kısımlarına uygulanan, su ve hava sızıntılarını önleyen, enerji verimliliğini artıran tekstil kaplı bantlardır. Kendinden yapışkanlı tabakaya sahip olan bu bantlar çeşitli yapı malzemelerine uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 

YAPFLEX TAPE Özellikler

 

- Su Geçirmezlik: Su sızıntılarını engeller.

- Hava Yalıtımı: Hava sızıntılarını önler, enerji verimliliğini artırır.

- Isı Yalıtımı: Bazı modeller ısı yalıtımına katkıda bulunabilir.

- Tekstil Kaplama: Esneklik sağlar, yapı elemanlarına kolayca yapışır.

- Kendinden Yapışkanlık: Kolay uygulanabilir ve güvenilir yapışkanlık sağlar.

 

YAPFLEX Avantajlar:

 

- Su, hava ve enerji izolasyonunu artırarak konfor sağlar.

- Isı kaybını minimize ederek enerji verimliliğini artırır.

- Esnek yapısı farklı yüzeylere kolayca uygulanmasını sağlar.

- Tekstil kaplaması, dayanıklılığı artırır ve yapı elemanlarına etkili bir şekilde yapışır.

- Kolay uygulanabilirlik ve güvenilir yapışkanlık işçilik maliyetlerini düşürür.

Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
Whatsapp